Rozpočtář/ka, ekonom/ka - možnost 4 denního pracovního týdne [Czech Republic]

O nás

Městská část Praha 18 - Úřad městské části vyhlašuje výběrové řízení na obsazení pracovní pozice "rozpočtář/ka, ekonom/ka. Podrobné podmínky pro přihlášení do výběrového řízení naleznete na www.praha18.cz - zaměstnání - volná pracovní místa.

Náplň práce:

  • příprava návrhu rozpočtu MČ
  • předkládání návrhů na úpravy rozpočtu
  • výkaznictví (rozbory hospodaření, statistiky,…)
  • administrativní práce související s účetnictvím hlavní činnosti MČ
  • účtování schválených rozpočtových opatření
  • spolupráce v oblasti účetnictví hlavní činností MČ

Co od Vás očekáváme:

Požadované vzdělání:

  • středoškolské s maturitounejlépe ekonomického směru

Požadované znalosti:

  • znalost podvojného účetnictví a rozpočtu výhodou
  • znalost ekonomického systému GINIS výhodou
  • dobrá znalost práce na PC (Word, Excel, Outlook)
  • zkouška odborné způsobilosti při finančním hospodaření územních samosprávných celků a jeho přezkumu výhodou

Další dovednosti, schopnosti:

  • přesnost, pečlivost, spolehlivost
  • schopnost samostatného rozhodování
  • organizační a komunikační schopnosti

Co Vám můžeme nabídnout:

  • stabilní zaměstnání v platové třídě9 + osobní ohodnocení
  • přátelské prostředí
  • pružná pracovní doba
  • 2x týdně cvičení na pracovišti
  • možnost využití 4 denního pracovního týdne 2x do měsíce
  • příspěvek na stravování
  • Flexipass
  • Multisport kartu
  • 5 týdnů dovolené + 5 Sick Days
  • příspěvek na penzijní připojištění
  • 2x ročně odměny

Benefity

  • Sickdays
  • Studijní volno
  • Finanční bonusy / prémie
  • Firemní akce
  • Pružná pracovní doba
  • Vzdělávací kurzy
  • Příspěvek na sport
  • Příspěvek na stravování
  • Příspěvek na volný čas
  • Příspěvek na spoření / pojištění
  • Přátelské prostředí

Posting Komentar

Lebih baru Lebih lama

Sponsored Ads

نموذج الاتصال