FACILITY MANAŽER/KA [Czech Republic]

Pro posílení našeho týmu hledáme vhodného kandidáta/ku na nově vzniklou pozici FACILITY manažer/ka, který/á by měl/a na starosti novou kancelářskou budovu RedCourt na Praze 8 – Karlín a ubytovací objekt Comenius na Praze 6.

Jaká bude vaše náplň práce?

  • Řízení provozu budovy
  • Provoz technologických zařízení
  • Zajišťování menších stavebních úprav a fit-out požadovaných nájemcem nebo majitelem
  • Sledování ekonomiky zakázky (dodržování rozpočtů, účast na výběrových řízení, optimalizace procesů a provozu objektu…)
  • Organizace PO a BOZP, environmentální problematika
  • Řízení a kontrola zaměstnanců údržby, subdodavatelů a helpdesku
  • Nastavení preventivní údržby
  • Evidence reklamací a jejich vyřizování
  • Nastavení servisních smluv dle stavby – zachování dodavatelů pro zajištění záruk
  • Reporting klientovi
Požadujeme:
  • SŠ/VŠ vzdělání technického (nejlépe stavebního) směru nebo TZB, elektro
  • Praxe v oboru min. 5 let, organizační a manažerské schopnosti, komunikativní vystupování, prozákaznický přístup
  • Orientace v projektové dokumentaci a v obecných právních předpisech, technických a provozních normách
  • Pečlivost, smysl pro zodpovědnost
  • Aktivní uživatelská znalost práce na PC (MS Office, Alstanet apod.)
  • počet míst - 1
Nabízíme:
  • Zázemí stabilní mezinárodní společnosti
  • 25 dní dovolené
  • Stravenkový paušál
  • Možnost Multisport karty
  • Možnost dalšího vzdělávání a profesního růstu

Posting Komentar

Lebih baru Lebih lama

Sponsored Ads

نموذج الاتصال